1. Головна
  2. Оперативна інформація

40 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали подарунки

40 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали  подарунки

15 січня відбулась благодійна акція із врученням подарунків та продуктових наборів для родин, які потребують особливої соціальної підтримки, організована управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння депутата Луцької міської ради Сергія Були. На захід завітали понад 40 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, опікунські родини, сім’ї, у яких виховуються діти із особливими потребами, сім’ї учасників АТО.

 

Юні актори Центру дитячої та молодіжної творчості «Диво» підготували для учасників зустрічі цікаве театралізоване дійство «Різдвяний вертеп».

 

Після вистави присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим привітала начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан. “У період новорічно-різдвяних свят відбувається чимало різноманітних святкових заходів, під час яких діти та їхні батьки отримують частинку добра та приємні сюрпризи. А сьогодні до нас завітав депутат Сергій Була, обраний саме від 33-го мікрорайону, який постійно допомагає своїм виборцям та підтримує наші ініціативи”, – додала вона.

Сергій Була, вітаючи учасників заходу, зазначив: “З нагоди свят хотілося зробити для вас добру справу, подарувати частинку тепла. Бажаю вам у новому році міцного здоров’я, злагоди, добробуту, здійснення усіх задумів».Також він запевнив, що керівництво міста та депутатський корпус міської ради і надалі будуть робити усе можливе для того, аби родини, які потребують підтримки отримували необхідний соціальний захист.

На завершення акції учасники отримали подарунки від Сергія Були – продуктові набори та солодкі подарунки.

 
 
 
 

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді