1. Головна
  2. Оперативна інформація

50 родин, що потребують особливої соціальної підтримки, отримали подарунки до нового навчального року

50 родин, що потребують особливої соціальної підтримки, отримали подарунки до нового навчального року

Сьогодні у Луцьку відбулася благодійна акція «Скоро до школи» із врученням портфелів та шкільного приладдя, придбаного за кошти міської ради. Акція відбувається вже восьмий рік поспіль перед початком нового навчального року, аби допомогти родинам, що потребують особливої соціальної підтримки.

 
 
 
 

Привітати першокласників та їх батьків напередодні Дня незалежності України прийшли радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, керівник стоматологічної клініки “Свята Аполонія” Любов Качмар, лікар-ортодонт Владислав Яковчук.

 
 

За словами Ліни Галан, сьогоднішню акцію підтримали й представники соціально відповідального бізнесу, зокрема приватної стоматологічної клініки “Свята Аполонія”, які хочуть долучитися до акції та приготували для дітей особливі подарунки - безкоштовний медичний огляд майбутніх школярів та медичний супровід у разі необхідності. Кожен першокласник отримає сертифікат на безкоштовну консультацію та лікування у клініці.

 
 

Ігор Поліщук привітав усіх присутніх із державними святами - Днем Державного Прапора України та прийдешнім Днем Незалежності. “Бажаю нашому місту та державі розвитку, процвітання успіху та миру. Хочеться, аби всі українські діти мали можливість навчатися у школі, здобувати знання на мирній території. Міська рада завжди знаходить можливість допомогти родинам, які потребують уваги, зібрати дітей до школи. Дякую усім, хто долучається до соціально важливих ініціатив”,- додав він.

 
 

Потому Ігор Поліщук та Любов Качмар вручили дітлахам подарунки - портфелі, шкільне приладдя та сертифікати на безкоштовні послуги стоматологічної клініки “Свята Аполонія”.

 
 
 
 
 
 

ДОВІДКОВО: Благодійну акцію «Скоро до школи» Луцька міська рада проводить вже восьмий рік поспіль.

Цього року в рамках благодійної акції планується забезпечити шкільними портфелями :

50 дітей першокласників з особливими потребами;

30 дітей першокласників з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

40 дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Долучаються до акції підприємці та соціально відповідальний бізнес.

ПрАТ «СКФ Україна», генеральний директор Цибульський Володимир Іванович, вручили для 50 дітей першокласників з сімей учасників АТО портфелі та шкільне приладдя, для 11 дітей чиї батьки загинули в АТО та 15 дітей учасників АТО.

ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Лу» забезпечив шкільними портфелями 10 дітей першокласників (7 дітей з сімей внутрішньопереміщених осіб та 3 дітей –сиріт).

 
 
 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)