1. Головна
  2. Оперативна інформація

88 дітей з особливими потребами отримали подарунки від благодійників

88 дітей з особливими потребами отримали подарунки від благодійників

З нагоди новорічно-різдвяних свят 13 січня відбулася благодійна акція із врученням подарунків для дітей з інвалідністю, організована управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна». Захід відвідали 88 дітей з особливими потребами.

 
 

Вокальний ансамбль «Співаночка» Луцької музичної школи №1 ім. Ф. Шопена під керівництвом Тетяни Ярошик завітав до діток  з  різдвяною програмою. Колядки, щедрівки та віншування добра, злагоди і миру лунали для особливих дітей та їх батьків.

 

Учасників заходу зі святами привітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, президент Скандинавської місії, генеральний секретар міжнародного благодійного фонду «Скандинавська дитяча місія» Бо Валенберг, голова правління Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Особливі подарунки для дітей підготували їхні однолітки з Німеччини. Щороку німецькі партнери ВОБФ «Дитяча місія. Україна» – Humedica збирають подарунки для наших діток. В новорічні коробки-подарунки діти кладуть іграшки, книги, одяг, засоби гігієни. Особливо приємно коли наші дітки отримують фото-звернення та привітання від німецьких родин.

 

Ірина Чебелюк подякувала благодійникам за чуйність душі, милосердя, доброту і хороші справи та вручила подарунки від Луцької міської ради та різдвяні композиції, виготовлені власноруч дітьми.

 

 

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді