1. Головна
  2. Оперативна інформація

“90% котелень забезпечено дизель-генераторами”, — міський голова Ігор Поліщук

На цьому наголосив міський голова Ігор Поліщук під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 31 серпня.

За його словами, усі заклади критичної інфраструктури готові до роботи в опалювальний період в умовах воєнного стану. Мова йде про медичні заклади, підприємства “Луцьктепло”, “Луцьководоканал”, школи, садочки.

“90% котелень забезпечено дизель-генераторами, ще 10% - у процесі. До початку опалювального сезону 100% котелень будуть мати дизель-генератори. Також всі об'єкти підприємства Луцькводоканал, медичні заклади забезпечені дизель-генераторами. Міська лікарня має свою твердопаливну котельню, яка працюватиме за відсутності подачі тепла. Передбачені різні плани щодо оперативної реакції на найгірші надзвичайні ситуації”, - наголосив він.

Майже в усіх школах та садочках облаштовані пункти обігріву в укриттях, які мають або пічки-буржуйки, або теплові гармати, медикаменти, записи їжі, води. “Максимум того, що ми могли зробити з підготовки до складної зими, — зробили”, - зауважив міський голова Ігор Поліщук.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)