1. Головна
  2. Оперативна інформація

Аварійні бригади КП "Луцькводоканал" оперативно усунули небезпечне ушкодження магістрального водогону

Аварійні бригади КП "Луцькводоканал" оперативно усунули небезпечне ушкодження магістрального водогону

Працівники аварійних бригад КП "Луцькводоканал" продовжують оперативно усувати всі аварійні ситуації, засмічення водопровідних і каналізаційних мереж, працюючи 24/7, забезпечуючи мешканців громади якісною питною водою, надійним водопостачанням і водовідведенням.

Днями працівники підприємства ліквідували аварійну ситуацію на магістральному водогоні, від роботи якого залежить водопостачання значної частини Луцька. На чугунній трубі діаметром 600 мм утворилась поздовжня, майже метрова тріщина. Проблема зношених чугунних труб полягає саме у формуванні довгих тріщин уздовж поверхні. Однак, працівники швидко знайшли місце ушкодження, переключили постачання води на інші водогони, завдяки чому вода в оселях лучан не зникла, а тільки був понижений тиск в мережах. Упродовж 24 годин було зібране і укомплектоване все необхідне обладнання, попри те, що воно не ходове і збирати його непросто. Ушкоджену частину працівники замінили на нову і відновили роботу водогону в мінімально можливий термін.

 

Також, найближчим часом, аварійні бригади "Луцькводоканалу" працюватимуть над заміною значної ділянки аварійного водогону, від якого залежить надійність водопостачання у місті.

 

Ми щиро дякуємо і пишаємось працівниками підприємства, які працюють невтомно, самовіддано і в особливо складних умовах, забезпечуючи мешканців нашої громади сталим і безперебійним водопостачанням.

 

КП “Луцькводоканал”