1. Головна
  2. Оперативна інформація

Автентика Луцького навчально-реабілітаційного центру буде збережена при його модернізації

Автентика Луцького навчально-реабілітаційного центру буде збережена при його модернізації

Продовжуються ремонтні роботи у луцьких закладах освіти. Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук разом із дирекцією Луцького навчально-реабілітаційного центру проінспектували ремонтні роботи, що тривають у закладі.

У навчально-реабілітаційному центрі проводиться термомодернізація за програмою НЕФКО. Нещодавно тут було повністю утеплено покрівлю із використанням сучасних технологій, замінено вікна та двері на енергозберігаючі, виконано роботи з утеплення фасаду. Загальна вартість об’єкта становить понад 11 млн грн, в тому числі 6 млн грн грантових коштів та 5 млн грн із міського бюджету.

 
 
 
 
 
 
 
 

“Маємо тут ще одну школу, яка буде капітально відремонтована та термомодернізована, енергоощадна, яскрава, комфортна для учнів та вчителів. Навчально-реабілітаційний центр — навчальний заклад для особливих діток, тож приємно, що саме тут відбуваються ремонтні роботи. Естетична сторона закладу радикально покращилася, а окрім того — модернізована школа економитиме кошти міського бюджету.

На цій школі був мурал, який під час фасадних робіт зберегти не вдалося, однак ми знайшли тих художників, що його малювали, тож він буде відновлений найближчим часом, а автентичний вигляд цього місця буде збережено”, - зазначив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)