Бібліотека- територія добра і милосердя
Протягом тижня у бібліотеці-філії №10 (Київський майдан, 13) відбувались масові заходи, для людей з особливими потребами, приурочені Міжнародному дню інваліда.
Книгозбірня стала центром спілкування для людей з особливими потребами.
Спільно з громадськими організаціями інвалідів міста, бібліотека постійно організовує цікаві масові заходи. Цьому сприяють зручні умови: пандус, широкі двері, просторі зали.
Люди з особливими потребами є постійними читачами бібліотеки, цікавляться новинками літератури, мають можливість скористатися Інтернетом.
Цього разу представники громадських організацій інвалідів міста в приміщенні книгозбірні спілкувались, обговорювали свої життєві проблеми.
Вже не перший рік у бібліотеці діє програма «Реабілітація через творчість», в рамках якої члени Волинської обласної організації інвалідів «Астом-Волинь» взяли участь у майстер-класі малювання фарбами на воді методом «Ебру». Це мистецтво дає більш глибоке розуміння світу і себе.
Департамент культури