1. Головна
  2. Оперативна інформація

Бібліотеки Луцької громади чекають на своїх відвідувачів

Бібліотеки Луцької громади чекають на своїх відвідувачів

У бібліотеках Луцької громади розпочалась реалізація щорічної цільової програми «Бібліотека – територія дитинства», що передбачає популяризацію дитячого читання, проведення літературних та арттерапевтичних заходів, організацію змістовного дозвілля дітей, в т. ч. дітей військовослужбовців та тимчасово переміщених осіб, популяризацію бібліотеки як безпечного місця перебування дітей під час літніх канікул. Реалізовується програма упродовж червня-серпня.

 
 
 

Уже проведено бібліопікнік «Літні читання просто неба» (бібліотека-філія № 3 для дітей), літні читання «Веселі канікули зустрінемо на «Ура!» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), піар-акцію «Виходь читати у двір» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), загадкове асорті «Прочитай, знайди відгадки на усі складні загадки» (бібліотека-філія № 3 для дорослих).

 

Читальні зали просто неба організовано у бібліотеці-філії № 9 для дорослих та у бібліотеці-філії № 2 для дітей.

 

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища у бібліотеці-філії № 11 для дорослих проведено годину творчого дозвілля «Друге життя старим речам», у центральній бібліотеці для дорослих - майстер-клас із розпису екосумки-шопера.

 

Працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей запросили користувачів на інтерактивну гру «З Україною в серці». У бібліотеці-філії с. Прилуцьке організували змагання з настільних ігор «Весела гра – це радість, творчість, пізнання».

 

Щотижневі заняття гуртків «TVORUMO» та «#ФотоКурсик» заплановано у центральній бібліотеці для дітей, щосереди тут відбуватимуться перегляди мультфільмів та фільмів в межах проєкту «Прочитав і подивись», щоп’ятниці – заняття з фінансової грамотності «Лісові комерсанти», щонеділі – арттерапевтичні заняття «Творчі парасольки».

 

У бібліотеці-філії № 7 для дорослих щочетверга організовують бібліотечну парасольку «Якщо Ви не читаєте, то ми йдемо до Вас», щосуботи – бібліопікнік «Клуб настільних ігор», щонеділі – бібліотечний кінотеатр «БібліоCINEMA».

 

Бібліотека-філія №9 для дорослих щочетверга збирає користувачів на бібліоігри «Перехрестя веселих розваг».

Впродовж червня заплановано проведення ще понад 50 різноманітних культурно-просвітницьких, пізнавально-творчих та дозвіллєвих заходів у бібліотеках громади, як-от: бібліотечні вікенди, ігротеки, творчі години, майстер-класи, лялькові вистави, літні кінозали тощо.

 

Отож, бібліотеки чекають на відвідувачів. Запрошуємо!

 

Департамент культури міської ради