1. Головна
  2. Оперативна інформація

Бюджет участі 4.5.0.

Бюджет участі 4.5.0.

26 жовтня 2023 року відбулось засідання робочої групи з питань Бюджету участі Луцької міської територіальної громади під керівництвом заступника міського голови Ірини Чебелюк.

 
 

На цьому етапі конкурсу було проведено процедуру допущення поданих проєктів до голосування. За результатами засідання з-поміж 31 поданого проєкту до голосування було допущено 25.

Варто зазначити, що цьогорічним пріоритетом конкурсу є всебічна підтримка Сил безпеки й оборони України, реабілітація постраждалих від війни та підготовка мешканців громади до національного спротиву. Основною причиною недопуску проєктів до голосування є невідповідність зазначеним критеріям, чи неможливість реалізації проєктів з тих чи інших причин. Один із авторів вирішив відмовитися від участі у конкурсі.

 

Саме ж голосування відбуватиметься з 1 по 10 листопада 2023 року. Загальний обсяг фінансування на реалізацію всіх проєктів становить 3,5 млн грн. Враховуючи те, що максимальна вартість одного проєкту становить 250 тис. грн, всього переможцями конкурсу цьогоріч стануть 14 проєктів.

 

Департамент економічної політики Луцької міської ради