1. Головна
  2. Оперативна інформація

Благодійна акція з нагоди Всесвітнього дня Доброти

У рамках відзначення місячника допомоги та підтримки приуроченого до Міжнародного дня людей з інвалідністю в управлінні соціальних служб для сім’ї¸ дітей та молоді міської ради вручили продуктові набори 30 сім’ям, де виховуються діти з особливими потребами. Така благодійна акція відбулася у партнерстві з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна». 

 


Захід відбувся напередодні Всесвітнього дня Доброти, який відзначається 13 листопада щорічно.
Розпочинаючи захід, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан представила присутніх на заході гостей Чебелюк Ірину Іванівну, заступника міського голови, та Лонюк Людмилу Віталіївну, керівника ВОБФ «Дитяча місія. Україна», та зазначила «Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим. Дякую благодійникам за чуйність душі, милосердя, доброту і хороші справи».

 

 

У свою чергу, заступник міського голови Ірина Чебелюк наголосила, що соціальна політика міської ради спрямована на посилення соціального захисту та надання конкретної, адресної допомоги тим, хто найбільше цього потребує, а керівництво міста завжди відкрите до діалогу.
Керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк розповіла, що кошти на продукти для наборів надходять від закордонних благодійників, і головне в цій допомозі те, що вона наповнена молитвами за усіх, хто потребує підтримки.
На завершення заходу усім присутнім вручили продуктові набори.

 
 

Управління соціальних служб для сім’ї¸ дітей та молоді