1. Головна
  2. Фоторепортажі

"Цей День Перемоги"

"Цей День Перемоги"

Більш, ніж шість десятиліть віддаляють нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни. Війни, яка залишила після себе сотні тисяч зруйнованих міст, мільйони покалічених доль, величезну кількість людських життів.

9 травня, меморіальний комплекс «Вічна Слава» зібрав на мітинг-реквієм ветеранів - переможців, представників влади та громадськості, щоб згадати незабутній травень 1945-го та вшанувати ветеранів Великої Вітчизняної.

«У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося перед ветеранами, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
   Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у жорстокій війні, за обірвану юність, за мужність та силу духу, самопожертву, які виявили в боях за рідну землю», - зазначив у своєму виступі Луцький міський голова Микола Романюк.
   Він побажав ветеранам благополуччя, добра, міцного здоров’я і довголіття. «Нехай це велике свято принесе нам віру в майбутнє, наповнить серця надією і милосердям, поєднає у спільному прагненні до миру та злагоди», - наголосив Микола Романюк.

Слово мали й голови обласної державної адміністрації Борис Клімчук, обласної ради Володимир Войтович, ветеран Великої Вітчизняної війни Федір Орлов та представник учнівської молоді Андрій Кухарський.
    Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, поклали вінки та квіти до пам’ятних місць меморіального комплексу «Вічна Слава».
    Ветерани, військові та учні обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшли святковим маршем. Представники духовенства відслужили панахиду за загиблими у Великій Вітчизняній війні.

 

Святкування Великої Перемоги продовжилися  у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Тут для ветеранів війни організована «солдатська кухня» та святковий концерт «І оживе в піснях безсмертна слава Перемоги».

Відділ інформаційної роботи міської ради
    (777904, 724727)