1. Головна
  2. Оголошення

Часткова компенсація вартості висіяного сертифікованого насіння та посадкового матеріалу для власників сімейних фермерських господарств, що створені без статусу юридичної особи, Луцької громади

Часткова компенсація вартості висіяного сертифікованого насіння  та посадкового матеріалу для власників сімейних фермерських господарств, що створені без статусу юридичної особи, Луцької громади

У старостинських округах громади до 01.10.2024 триває прийом заяв та документів для надання часткової компенсації вартості висіяного сертифікованого насіння та посадкового матеріалу для сімейних фермерських господарств (СФГ) без створення юридичної особи.

Часткова компенсація вартості висіяного сертифікованого насіння та посадкового матеріалу надається коштами бюджету громади у розмірі до 80 % вартості насіння (посадкового матеріалу), але не більше 3,0 тис. грн одному суб’єкту одноразово на рік.

Часткова компенсація не надається одержувачу у разі одержання ним такої компенсації чи виплати з державного, районного або обласного бюджетів.

Для отримання часткової компенсації власники СФГ подають старостам старостинських округів такі документи:

1. Заяву на отримання компенсації встановленого зразка.

2. Копію декларації (договору) про створення сімейного фермерського господарства, засвідчену заявником.

3. Копії документів, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою, засвідчені заявником.

4. Копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виторг) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, засвідчену заявником.

5. Довідку, яка чинна на дату подання заявки, про відсутність заборгованості за податками, зборами, платежами, контроль за стягненням яких покладено на органи доходів і зборів – у паперовому вигляді або сформована в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному вебсайті державної фіскальної служби України.

6. Сертифікат, що засвідчує сортові якості насіння.

7. Сертифікат, що засвідчує посівні якості насіння.

8. Платіжне доручення про оплату за насіння.

9. Накладну (товарно-транспортна накладна) на придбане насіння.

10. Акт про посів придбаного насіння за формою, затвердженою Мінагрополітики.

11. Копію довідки або договору про відкриття розрахункового рахунку в банку, засвідчену заявником.

12. Атестат на насіння – для базового насіння, свідоцтво на насіння – для сертифікованого насіння, свідоцтво на гібридне насіння – для насіння першого покоління гібридів (у випадку закупівлі насіння у фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, не включених до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва).

 

Департамент економічної політики Луцької міської ради (тел. 777 394).