1. Головна
  2. Оперативна інформація

Члени Асоціації міст України обговорили хід децентралізації

Члени Асоціації міст України обговорили хід децентралізації

Сьогодні у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку відбулись загальні збори Волинського регіонального відділення Асоціації міст України. У них взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, команда експертів та члени Асоціації міст України.

 
 
 
 
 
 

Метою засідання стало визначити чітку позицію членів Асоціації міст України стосовно змін до Конституції України та майбутнього Закону про засади адміністративно-територіального устрою на рівні Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

“Сьогодні у нас є чудова можливість висловитись, розповісти про своє бачення, переваги та перспективи, які ми вкладаємо у поняття децентралізації та об’єднання громад. Одразу ж висловлю позицію міста Луцька. Луцьк — це столиця Волині. Це не лише Луцький замок, музеї та визначні місця. Луцьк — це історія, і, хочеться вірити, — майбутнє.

Проте ми повинні визнати, що іншого шляху розвитку, окрім як за рахунок прилеглих територій, для нас немає. І якщо ми усі патріоти Волині, хочемо щоб обласний центр залишався у Луцьку, то повинні визнати необхідність приєднання до міста усіх навколишніх сіл. Тоді місто розвиватиметься, а об’єднана територіальна громада матиме перспективу”, - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

Потому члени Асоціації міст України висловили свої думки та зауваження щодо подальшого впровадження децентралізації.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)