1. Головна
  2. Оперативна інформація

Члени виконавчого комітету ознайомилися зі станом підготовки господарства Луцької громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 роки

Члени виконавчого комітету ознайомилися зі станом підготовки господарства Луцької громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 роки

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету перший заступник директора департаменту житлово - комунального господарства Сергій Гаврилюк коротко проінформував членів виконавчого комітету про стан підготовки підприємств, установ та організацій Луцької міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Сергій Гаврилюк зазначив, що житлово-експлуатаційними підприємствами міста профілактично відремонтовано системи центрального опалення у 144 будинках, гарячого водопостачання – у 96 будинках, холодного водопостачання – у 264 будинках. Відремонтовано 62 електрощитових. Здійснено ремонт оголовків димовентиляційних каналів в 37 будинках в кількості 47 одиниць. Виконано заміну водовідвідних пристроїв у 54 будинках протяжністю 426 метрів. Відремонтовано поточним ремонтом 3.5 тис. м2 покрівель в 100 будинках. Роботи зі скління вікон на горищах та в підвальних приміщеннях, встановлення вхідних дверей та люків на горищах продовжуються.

Для забезпечення підготовки теплового господарства ДКП “Луцьктепло”, працівниками підприємства було замінено теплові мережі на просп. Відродження (вартість робіт – 8,776 млн грн), на вул. Даньшина (вартість робіт – 2,087 млн грн). Здійснено капітальний ремонт теплових мереж із заміною трубопроводів на 9 об'єктах.

 
 

Підприємством КП “Луцькводоканал” було замінено 1,636 км аварійних ділянок водопровідних мереж та 0,252 км аварійних ділянок каналізаційних мереж.

Здійснено реконструкцію покрівлі насосної станції ІІ підйому № 3 Дубнівського майданчика водопідготовки площею 316 м2 та ПНС по вул. Сагайдачного, 1, відремонтовано покрівлі КНС №11 та комплексу гаражі-майстерні ОСК загальною площею 315,3 м2.

Замінено водогін Ø 500 мм по вул. Кравчука (від просп. Соборності, 44 до вул. Кравчука, 26), загальною протяжністю 76 м п. (підрядний спосіб); та водогін Ø 450 мм від ГК «Стир» до заміненої ділянки в СТ «Маяк», загальною протяжністю 612 м п. (підрядний спосіб);

КП “Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло” підготувало мережі зовнішнього освітлення до експлуатації в осінньо-зимовий. Виконані роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вулицях міста: Чернишевського, Гнідавська, вул. Потебні.

З метою забезпечення належного стану міської території в зимовий період буде залучено 22 одиниці техніки.

На складі ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” знаходиться 80 тонн солі та 1200 тонн суміші для обробки доріг. Надалі сіль буде замовлятися в міру потреби й звільнення місця на складі для її зберігання.

 

Бюджетом громади на належне утримання вулично-дорожньої мережі у зимовий період 2023 року передбачено 5 996,2 тис.грн.

З метою швидкого реагування на погіршення погодних умов передбачається забезпечити цілодобове чергування служби оперативного реагування в Луцькій міській територіальній громаді та у департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

Для здійснення заходів, пов’язаних із ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру (сильні снігопади, ожеледь), підприємством ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” передбачено залучати техніку інших підприємств.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)