1. Головна
  2. Оперативна інформація

Члени виконавчого комітету підтримали проєкт Програми підтримки КП «Луцькводоканал» на 2023 рік

Члени виконавчого комітету підтримали проєкт Програми підтримки КП «Луцькводоканал» на 2023 рік

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 23 листопада, під час чергового засідання виконавчого комітету.

Директор комунального підприємства “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк розповів про основний комплекс заходів. “Левова частка піде піде на участь в міжнародних проєктах. Зокрема, це проєкт НЕФКО. Це встановлення лічильників у будинках, 300 — вже встановлено. Зараз відбувається виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію 19 насосних станцій, які забезпечують належний тиск у більшості багатоквартирних будинків Луцька”, - зазначив він.

Також проєкт передбачає реконструкцію трьох каналізаційно-насосних станцій, що є важливим складником водовідведення. “З наступного року вже буде фінансування, загальна сума проєкту — 11 млн 607 тис. євро — кредитні кошти, співфінансування міської ради в частині відшкодування ПДВ — 2, 6 млн грн”, - зауважив Віктор Гуменюк.

 
 
 

Найбільший захід – реконструкція очисних споруд у селі Липляни. Реконструкція двох найбільших магістральних водогонів у Луцьку: ділянка від Дубнівської до Карпенка-Карого, а також водогін в селі Боратин. Ці водогони у найбільш критичному стані.

Також буде придбана спеціалізована техніка та лабораторне обладнання, щоб контролювати якість води.

“Плануємо закінчити питання з управління мулом, адже зараз за допомогою мультишнекового дегідратора мулові карти вже не використовуються. До кінця року плануємо очистити всі мулові карти, там зараз перебуває 400 тис тонн мулу. Робота у цьому напрямку масштабна та довготривала, адже необхідна спеціалізована техніка. На цю роботу передбачено 15 млн грн”, - наголосив директор “Луцькводоканал”.

 
 
 
 

Окрім цього, затвердили низку галузевих програм: “Про проєкт Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, проведення заходів мобілізаційної підготовки на 2023 рік”, “Про проєкт Програми соціального захисту населення Луцької міської територіальної громади на 2023–2025 роки”, “Про представлення до відзначення почесним званням «Мати-героїня»”, а також заслухали звіти про роботи комунальних підприємств міської ради.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)