1. Головна
  2. Оперативна інформація

Члени виконавчого комітету заслухали перевізників, на яких були скарги з приводу роботи транспорту у вечірній час

Сьогодні на засіданні виконкому Луцької міської ради ряд перевізників прозвітував про виправлення недоліків у роботі, які були виявлені під час перевірок відділом транспорту Луцької міської ради. “У вересні–жовтні ми перевіряли дотримання перевізниками умов договорів, – повідомив начальник відділу транспорту Віктор Главічка. – Основне, на що зверталася увага, враховуючи звернення громадян, – вихід на маршрути насамперед у вечірні години. Були проведені перевірки виконання договорів по всіх маршрутах, але основні скарги мешканців стосувалися автобусних маршрутів №3, №9, №32 . По всіх маршрутах були зауваження, надано відповідні приписи”.

 

Віктор Главічка наголосив, що наразі відзначається позитивна динаміка щодо збільшення виходу транспорту на маршрути. Особливо покращилася ситуація по 25-та 30-му маршрутах, де змінився орендар автобусів. “Позитивна динаміка є, але все ж таки роботу перевізника ми визнаємо недостатньою з точки зору тих порушень, які були в приписах”, – сказав Віктор Главічка.

 

Запрошені на засіданні виконкому перевізники та їхні представники пояснили причини сходження водіїв із вечірніх рейсів, запевнили, що частково вже виправили ситуацію і надалі працюватимуть над її вирішенням. Щодо обігу готівки в громадському транспорті, яку також перевіряли працівники відділу транспорту, за словами Віктора Главічки, наразі вона становить орієнтовно 10 відсотків, хоча ще кілька місяців тому йшлося про 25 –30. Луцький міський голова Ігор Поліщук наголосив, що відсоток обігу готівки має бути зведений до нуля, а з приводу роботи транспорту у вечірній час незабаром буде проведена повторна перевірка.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)