1. Головна
  2. Оперативна інформація

"Con Moto" відіграв різдвяний концерт

"Con Moto" відіграв різдвяний концерт

У ці новорічно-різдвяні дні у нашому місті відбувається багато цікавих заходів. І ось вчора відбувся різдвяний концерт камерного оркестру “Con Moto” музичної школи № 2.

 
 
 
 

У Палаці культури міста Луцька звучали класичні твори з різдвяними мотивами. Сотні лучан прийшли насолодитися цією прекрасною музикою.

Завітали на концерт й секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

 
 
 
 
 

Звертаючись до присутніх, Григорій Пустовіт зауважив: “Новорічно-різдвяні свята у нас асоціюються з подарунками. Це починається від Святого Миколая, коли слухняні діти отримують подарунки. Потому ми відзначаємо Новий рік, Різдво. Усе це супроводжується виконанням колядок, щедрівок. Ми у цей час мали нагоду насолодитися багатьма концертами. Здавалося перенаситилися музикою. Яку тільки музику ми не слухали за різдвяні дні: і народну, і різдвяну, і сучасну. А виявляється ми не втомилися, адже музикою високопрофесійною можна лише насолодитися. Дякую колективу “Con Moto”, колективу музичної школи № 2 за цей концерт. Ви грали чудово. Він пройшов на одному диханні. Дякую вам за це”.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)