1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Даруй волю, щастя й долю нашій славній Україні…»: сотні лучан разом заколядували на етнофестивалі «Різдво у Луцьку»

«Даруй волю, щастя й долю нашій славній Україні…»: сотні лучан разом заколядували на етнофестивалі «Різдво у Луцьку»

Упродовж двох днів на Театральному майдані міста Луцька тривав етнофестиваль «Різдво у Луцьку». Із різдвяно-новорічними святами лучан та гостей міста вітали гурти «Flyzzza», «Rock-H», «Joryj Kloc», Тетяна Ціхоцька, фольк-гурт «Чачка», квартет «Акорд», а також творчі колективи із Луцька та Волині, інших областей України. Відбувалися святково-обрядові дійства, розваги, різдвяний ярмарок.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У другий фестивальний день свою різдвяну програму презентували й учасники відомого гурту «Хорея Козацька». Гості фестивалю отримали чудову можливість почути старовинні колядки під акомпанемент унікальних музичних інструментів у неповторному виконанні талановитих артистів.

 
 
 
 
 
 
 
 

  Потому розпочалася громадська акція “Спільна коляда”. Лучани та гості міста колядували й віншували «на щастя, на здоров’я, на добро…».

 
 
 

Також в рамках акції присутні долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Завдяки тобі», засвідчивши свою вдячність військовослужбовцям, які боронять нашу державу у зоні проведення ООС, аби ці святкові дні українці могли провести у мирі, затишку та спокої.

 
 
 

Участь у спільній коляді взяли радник міського голови Ігор Поліщук та священнослужителі різних конфесій.

 

«Свято народження Ісуса Христа має надзвичайну вагу в житті кожного християнина, адже Різдво Христове дає на надію на спасіння. Щиро вітаю вас із цим світлим та величним святом. Бажаю, аби Господь благословив наше місто на успішний розвиток та процвітання, оберігав нашу країну, аби якнайшвидше на всій території України запанував мир. Міцного вам здоров’я, добробуту, злагоди, любові у серцях, поваги та шани один до одного. Нехай для кожного з нас новий рік буде успішним та щасливим»,- звернувшись до присутніх, зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

 

Учасники та гості святкового дійства спільно виконали відому колядку “Нова радість стала...”. На Театральному майдані запанувала справжня різдвяна казка, яка невидимим теплом зігрівала кожного у цей святковий зимовий вечір.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)