Декларацію про доходи необхідно подавати до податкової інспекції за місцем реєстрації, - Луцька ОДПІ
Декларувати свої доходи за 2013 рік потрібно у податковій інспекції за місцем реєстрації,- звертає увагу декларантів інформаційно- комунікаційний відділ Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області .
«Цього року у жителів міста Луцька та Луцького району є можливість відзвітувати перед органами Міндоходів в електронному вигляді. Для цього необхідно мати або отримати в Центрі обслуговування платників Луцької ОДПІ ключ електронного цифрового підпису»,- наголошує начальник інформаційно- комунікаційного відділу Луцької ОДПІ Тетяна Медведчук.
Посадовець Луцької ОДПІ зазначила, що форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року, № 793.
«Шановні громадяни! Не зволікайте та заздалегідь сумлінно виконайте свій громадянський і конституційний обов’язок – задекларуйте отримані доходи і не відкладайте свій візит до органів Міндоходів на останні дні визначеного терміну,- радить лучанам Тетяна Медведчук.- Адже метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам податкової знижки – певної суми податку, сплаченого з їх заробітної плати протягом попереднього року».
При цьому, останній термін подання річної декларації – 30 квітня 2014 року, а для бажаючих отримати податкову знижку – 31 грудня поточного року.
Запрошуємо громадян, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, завітати за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4, Центр обслуговування платників при Луцькій ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області.
Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ