1. Головна
  2. Оперативна інформація

Делегація Луцької міської ради знайомилась з особливостями функціонування транспортної системи краю Ліппе (ФРН)

11-14 лютого 2020 року делегація Луцької міської ради перебувала з робочим візитом у партнерському краї Ліппе (ФРН) в рамках реалізації спільного проєкту «Використання екологічних і розумних технологій у громадському транспорті міста Луцька». Проєкт впроваджується в рамках Програми «Сталий розвиток громад через партнерські проекти (NAKOPA-2018)» за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини через некомерційне ТОВ «Engagement Global»/ Сервісна служба «Міста в єдиному світі».

До складу офіційної делегації увійшли: начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, радник міського голови, депутат Луцької міської ради Юрій Безпятко, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, начальник відділу міжнародних зв’язків Анна Вінцюк, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури департаменту житлово-комунального господарства Володимир Козел, головний спеціаліст управління транспорту та зв’язку Інна Артемчук, інспектор відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Андрій Сичук.

У ході візиту відбулася серія зустрічей з німецькими колегами з питань організації роботи транспортної системи у краї Ліппе. Представники міської ради ознайомитись із концепцією розвитку громадського транспорту краю Ліппе, отримали корисні знання про організацію руху транспорту, систему оплати проїзду, варіанти квитків для різних категорій населення. Візит передбачав також огляд одиниць транспорту, які курсують містами та селами краю Ліппе.

Німецькі колеги розповідали про ініціативи для заохочення мешканців користуватись велосипедами, промоцію електромобілів та електровелосипедів, розумні технології, що застосовуються для організації паркування, про залучення коштів для впровадження інноваційних проєктів у транспортній сфері. Делегація ознайомилась із особливостями прибирання доріг в осінньо-зимовий період, оглянула техніку, яка для цього застосовується.

Під час робочих зустрічей було обговорено наступні кроки впровадження проєкту, а також домовлено про наступну зустріч експертів проєкту влітку цього року вже у Луцьку.

 

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності