1. Головна
  2. Оперативна інформація

Делегація з Луцька відвідала партнерське місто Каунас

Делегація з Луцька відвідала партнерське місто Каунас

27 травня 2023 року делегація Луцької міської ради на запрошення мера партнерського міста Каунас (Литовська Республіка) взяла участь у заходах, присвячених до Дня міста.

До складу делегації від міста Луцьк увійшли: Володимир Захожий, директор департаменту молоді та спорту, Анастасія Клушина, головний спеціаліст відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності та Віктор Калюх, директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Луцької міської ради».

 

Програмою візиту було передбачено зустріч із представниками Адміністрації Каунаса. У приміщенні міської ради працівники відділів з питань економіки, інвестицій, проєктів, спорту, культури та зовнішніх зв’язків розповіли про досягнення та здобутки міста, пріоритетні напрямки розвитку, а також про те, як у Каунасі залучають громадськість до процесів муніципального врядування та співпрацюють із молодіжними організаціями.

 

Цікавими виявилися й кейси щодо розвитку фізичної культури та спорту у місті Каунас. Аісте Лукашевічюте, начальник відділу інвестицій та проєктів міської ради Каунаса, розповіла про механізми фінансування та підтримки масового, дитячо-юнацького, професійного спорту та спорту вищих досягнень; будівництво спортивних арен, спортивних парків, басейнів, які відповідають міжнародним вимогам та стандартам щодо проведення змагань різних рівнів. Також було представлено проєкт будівництва нового плавального центру та острова науки.

 

Детальніше ознайомитися з особливостями функціонування спортивної сфери члени делегації мали можливість, відвідавши об’єкти спортивної інфраструктури, зокрема одну з найбільших у країнах Балтії багатофункціональну арену “Жальгіріс”.

 
 

Отримані знання, досвід та налагоджені контакти, безумовно, сприятимуть подальшим позитивним змінам у сферах міжнародного співробітництва, молодіжної політики та спорту в Луцькій територіальній громаді.

 

Департамент молоді та спорту міської ради