1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку урочисто підняли Державний Прапор України

У Луцьку урочисто підняли Державний Прапор України

Сьогодні відзначають День Державного Прапора України. З цієї нагоди в Луцьку перед будівлею міської ради урочисто підняли національний стяг.

Спочатку усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули під час виконання бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, а також мирних громадян України, які загинули від збройної агресії російської федерації проти України.

 

До присутніх звернувся міський голова Ігор Поліщук: "Сьогодні День Державного Прапора України, який є символом нашої національної єдності, символом честі та гідності, символом давніх історій державотворення у нашій країні. Сьогодні Державний Прапор України, як Державний Герб та Гімн об’єднують українців у боротьбі з ворогом. Сьогодні наш прапор можна побачити в багатьох країнах, на багатьох континентах, в багатьох містах, як символ підтримки України та єднання з українським народом. Тому що в усьому світі наш прапор — це символ свободи, символ незламності духу, символ віри в краще і символ перемоги добра над злом.

Сьогодні я дякую усім військовослужбовцям, які дорогою ціною захищають Україну та захищають українців, які неймовірними зусиллями звільняють окуповані міста від загарбників і встановлюють там наш прапор. Я хочу побажати кожному з вас на своєму робочому місці робити все для того, щоб наша перемога відбулася якомога швидше. Бажаю, щоб Господь подарував Україні мир, злагоду та процвітання.

Нехай Господь благословить український народ і Україну!”

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)