1. Головна
  2. Оперативна інформація

“День відкритих дверей” Центру зайнятості

“День відкритих дверей” Центру зайнятості

З 2017 року у Луцькому Вищому професійному училищі функціонує Центр професійної кар’єри. Центр створений для сприяння працевлаштуванню студентів, надання інформації щодо послуг служби зайнятості і залучення їх до заходів, які проводитимуться як в коледжі, так і в центрі зайнятості. Така співпраця піднімає рівень конкурентоспроможності молоді на ринку праці.

 
 

Один із таких заходів 16 жовтня 2018 року проведено в Луцькому міському центрі зайнятості. На «День відкритих дверей» запрошено студентів третього курсу Луцького вищого професійного училища. Це майбутні оператори з обробки інформації та програмного забезпечення.

Під час зустрічі присутні ознайомились із пропозиціями роботи у місті Луцьку та за його межами, отримали інформацію щодо способів та можливостей пошуку роботи.

Учасники заходу пройшли тестування та визначили професійні здібності і нахили, взяли участь в написанні резюме та отримали корисні поради щодо пошуку роботи, переглянули освітній серіал «Пошук роботи».

 

Студентів поінформовано про заходи, які будуть відбуватись 18 жовтня у місті Луцьку з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Слід відмітити, що про студенти знають що таке «торгівля людьми», орієнтуються в її ознаках та наслідках. Студентам продемонстровано відео-ролики на дану тематику.

 

 

Луцький міський центр зайнятості, 247377