1. Головна
  2. Оперативна інформація

Депутати міської ради ознайомилися з особливостями роботи ДКП «Луцьктепло»

Депутати міської ради ознайомилися з особливостями роботи ДКП «Луцьктепло»

Сьогодні до ДКП «Луцьктепло» у рамках Дня депутата завітали депутати Луцької міської ради Юлія Вусенко, Павло Данильчук, Юлія Дацюк, Микола Дендіберін, Андрій Козюра, Олександр Лазука, Анна Мовяк, Тарас Шляхтич та Віктор Ящук. Під час візиту директор підприємства Валентина Малютіна ознайомила обранців громади із особливостями роботи підприємства у 2019 році, його злободенними потребами та проблемами.

 
 
 
 
 

Зокрема, обговорення стосувалось питання регуляції тарифів для населення, реконструкції та заміни теплових мереж, а також оновлення котелень за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Так, за попередній період у Луцьку було повністю модернізовано 5 котелень. В рамках підготовки до нового опалювального сезону планується замінити ще 14 котлів та продовжувати роботи із капітального ремонту теплових мереж.

У таких умовах для підприємства надзвичайно важливим є питання регуляції тарифів для населення і роботи у міжопалювальний період, враховуючи заробітну плату працівників та інші фінансові зобов’язання.

Депутати міської ради ознайомились із роботами, уже проведеними на ДКП «Луцьктепло», зокрема — із модернізацією аварійної служби. Завдяки комп’ютеризації служби, відтепер можливо відслідковувати стан нових котелень централізовано та у реальному часі.

 
 

Разом із керівництвом підприємства обранці громади завітали також до котельні №26, що також потребує модернізації та заміни котлів. Сьогодні котельня працює із низьким коефіцієнтом корисності, що означає значні тепловтрати та збільшення економічних витрат.

 
 
 
 
 
 

Напротивагу застарілому обладнанню, керівництво ДКП «Луцьктепло» показало роботу котельні №3, яка минулого року була повністю осучаснена. Сьогодні тут встановлено нові котли із мінімальним рівнем теплових втрат, більшість систем повністю автоматизовано та комп’ютеризовано, під’єднано до єдиної системи контролю. Передбачається, що сукупний результат робіт дозволить запровадити економію енергоресурсу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Особливо вразила депутатів котельня, розташована на вулиці Боженка, 32. Тут було встановлено нового твердопаливного котла потужністю 5 мВт, що має змогу у міжопалювальний період повністю забезпечувати мікрорайон ЛПЗ гарячою водою без використання котлів, які працюють на газі. У опалювальний період використання цього котла паралельно із старим зменшить використання газу, який постійно зростає у ціні. Котел працює на мережу із 5 200 помешкань та близько 15 тис. мешканців.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Обранці громади разом із керівництвом ДКП «Луцьктепло» обговорили можливі шляхи підтримки та розвитку підприємства.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)