1. Головна
  2. Оперативна інформація

Депутати міської ради вимагають скасувати підвищення тарифів на газ для населення

Депутати міської ради вимагають скасувати підвищення тарифів на газ для населення

Сьогодні,14 січня, під час позачергової четвертої сесії міської ради обранці громади підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо мораторію на підвищення тарифів для населення

Оскільки підвищення тарифів на газ та транспортування газу з 1 січня 2021 року викликало соціальний резонанс, тому депутати міської ради і вимагають скасувати підвищення тарифів на газ, його транспортування, електроенергію, опалення та гарячу воду.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що “лучани і так виснажені карантинними обмеженнями. Ми маємо висловити чітку позицію, яка повинна полягати у категоричній незгоді щодо підняття тарифів. За останній рік газ подорожчав на 40%, порівняно з 1 січня 2020 року, за останній місяць – на 11%. Доставка газу за останній рік подорожчала також на 40%,”- акцентував міський голова.

 
 

Крім того, Ігор Поліщук наголосив, що підняття тарифів для населення тягне за собою і підняття тарифів для юридичних осіб. Це впливає на всі галузі життєдіяльності нашого міста. Зокрема, вартість електроенергії суттєво впливає на роботу Луцького підприємства електротранспорту. Через карантинні обмеження величезна кількість наших громадян доведена до відчаю. Усе більше українців шукають роботу за кордоном, що може призвести до дуже складних наслідків. Тут ще є і соціальна складова, адже розпадаються сім'ї, страждають діти», - зазначив він.

 

Відтак, депутати одноголосно підтримали звернення до Центральних органів влади.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)