1. Головна
  2. Оперативна інформація

Депутати озвучили свої запити

Сьогодні відбулася чергова 19-а сесія Луцької міської ради. Під час пленарного засідання депутати розглянули більше сотні питань.

На завершення роботи обранці громади озвучили свої запити. Так, депутат Михайло Наход зазначив що до нього звернулися батьки вихованців ДНЗ № 26. Вони нарікають, що фасад будівлі знаходиться у незадовільному стані, опадає облицювальна плитка, яка несе загрозу життю і здоров’ю дітей та вихователів. Михайло Наход попросив, при формуванню бюджету міської територіальної громади на 2022 рік, передбачити кошти на капітальний ремонт фасаду дитячого садочка.

Також він просив включити до переліку вулиць, які ремонтуватимуться у 2022 році, частину вулиці Гончарівка, адже в районі будинку № 20 вона у незадовільному стані і постійно підтоплює прибудинкову територію.

Депутат Володимир Пшибельський просив привести у належний стан територію між вулицею Ківерцівська та Привокзальним мікрорайоном. За його словами, з цим проханням до нього звернулися працівники заводу “Мотор” та мешканці прилеглих вулиць. Він зауважив, що громадяни часто ходять цією територією і через хащі дерев та чагарників там стало небезпечно.

Окрім цього, депутат Алла Доманська просила привести у належний стан територію вздовж дитячої залізниці, яка нині перетворилася на хащі.

Алла Жупанюк нарікала на якість послуг Луцької районної філії “Волиньобленерго”. За її словами, мешканці прилеглих сіл нарікають на постійні відключення електроенергії, які відбуваються без попередження. Через це часто у людей виходить з ладу побутова техніка. Така ситуація є неприпустимою.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)