1. Головна
  2. Оперативна інформація

Депутати озвучили свої запити

Сьогодні відбулася чергова 24- та сесія Луцької міської ради. Під час пленарного засідання депутати розглянули більше сотні питань порядку денного.

На завершення роботи обранці громади озвучили запити. Зокрема, депутат Олександр Ніколайчук просить демонтувати супутникові антени, що знаходяться на фасадах будинків проспекту Волі. Оскільки вони уже давно ніким не використовуються і псують зовнішній вигляд будинків. Крім того, Олександр Ніколайчук озвучив прохання мешканців, які проживають у будинках 15, 15а, 17, 19, що на проспекті Волі та у будинках 18, 20, 22, 24, що на вулиці Степана Бандери. Лучани стурбовані тим, що у їх дворах найближчим часом розпочнеться якесь будівництво. Мешканці просять навести лад з паркування автомобілів у їхніх дворах та відновити занедбаний спортивний майданчик

Алла Жупанюк наголосила, що у садочках працюють керівники гуртків хореографії, образотворчого мистецтва та іноземної мови, які не забезпечені соціальним пакетом послуг. Їм не виплачуються кошти на оздоровлення та відпустку. Не отримали вони і премій, що виплачуються в кінці року від міської ради. Тому варто розглянути можливість включення цих посад до штатного розпису освітніх закладів.

Депутат міської ради Володимир Пшебельський озвучив запит мешканців мікрорайону Вишкова щодо відновлення твердого покриття у провулку Салтикова-Щедріна, що має ґрунтове покриття.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)