1. Головна
  2. Оперативна інформація

Депутати передали на баланс КП “Луцькводоканал” майно від комунальних підприємств Луцької міської територіальної громади

З метою надання якісних послуг з водопостачання, водовідведення та каналізації приєднаних громад, депутати міської ради передали на баланс та в господарське відання КП “Луцькводоканал” майно комунальних підприємств Луцької міської територіальної громади.

“Спілкуючись із мешканцями навколишніх сіл, ми бачимо, що там є серйозні проблеми із водопостачанням, - сказав міський голова Ігор Поліщук. - Це відбувається через не завжди правильну та відповідальну експлуатацію майна, тому необхідно все централізувати та передати КП “Луцькводоканал”, де є необхідні спеціалісти, обладнання та досвід експлуатації таких об’єктів. Втім наголошую, що жителям прилеглих громад необхідно усвідомити, що за водопостачання треба платити. Ми маємо серйозні зауваження щодо стану розрахунків в приєднаних громадах з тими комунальними підприємствами, які там існували. Ця історія тягнеться вже багато років, ще до приєднання”.

Ігор Поліщук дав завдання директору департаменту житлово-комунального господарства Миколі Осіюку, старостам сіл та представникам КП “Луцькводоканал” посилити роботу в цьому напрямку.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)