Депутати вирішують питання життєдіяльності міста
Під час пленарного засідання сесії депутати озвучили свої запитання та запити. Зокрема, депутат Віктор Ящук турбувався щодо забезпечення належного освітлення та озвучення міських заходів, що відбуваються під відкритим небом. Юрій Безпятко просив допомогти поставити на пільгову чергу працівника ЖКП № 11, який є сиротою, й надати йому тимчасове житло. Озвучував депутат питання вуличного освітлення та ремонту дороги на вул. Гущанській, обстеження телекомунікаційної вежі, адже люди бояться, що вона від сильного вітру може упасти. Борис Смаль звертався з депутатським запитом щодо будівництва паркану навколо КП “Ласка”.
Депутат міської ради Тарас Шляхтич говорив про відсутність місць для паркування транспортних засобів, особливо у центрі, на проспекті Волі. Пропонує розробити новий план дорожньо-транспортного розвитку міста. Також до депутата звернулися жителі вулиць Чорновола, Липинського, Карпенка-Карого, які просили облаштувати дві зупинки громадського транспорту на вул. Карпенка-Карого, де курсує автобус № 23, тож депутат звернувся з відповідним запитом до міського голови.
Євген Ткачук висловив прохання представників обласного молодіжного центру інвалідів “Джерело життя” про звільнення від сплати за комунальні послуги приміщення на вул. Соборності, де перебуває центр. Наголосив на необхідності термінового ремонту секцій огорожі на вул.Словацького, які були знесені під час аварії. Щодо опалення у будинку на вул.Шевченка, 37 а говорив Микита Рабан, а Сергій Була — про підтоплення підвалу на Соборності, 10. Депутат Микола Федік озвучив скаргу жителя вул. Гайдамацька, 3 на непрофесійні дії працівників “Луцьктепло”, озвучив й питання встановлення вікон у ДНЗ №22.
Павло Данильчук серед своїх депутатських запитів озвучив питання проведення публічного звіту громадських ініціатив, які фінасувалися з міського бюджету. Також свої запити озвучили депутати Богдан Вавринюк, Петро Бойко, Микола Романюк, Андрій Козюра. Зокрема, Андрій Козюра вважає, що міська рада повинна ініціювати обговорення доцільності функціонування центрального ринку, створити робочу групу. Зверталися із запитами Вікторія Побережна, Олександр Волинець, Юлія Вусенко, Наталія Бунда, Григорій Пустовіт, Сергій Савчук, Ігор Поліщук. Один із запитів Ігоря Поліщука стосувався обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, яка розташована у приміщенні на вул.Привокзальна, 15. Представники цієї організації просять у оренду приміщення, де знаходилось поштове відділення і яке розташоване поруч.
Також Ігор Поліщук говорив про критичний стан на ДКП “Луцьктепло” та величезні борги підприємства. Міський голова Микола Романюк одразу ж прокоментував, що подібна ситуація в усій Україні, коли забирають гроші з підприємств теплоенергетики. Міський голова повідомив, що він уже двічі спілкувався з Віце-прем'єр-міністром Геннадієм Зубком, Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом щодо розв'язання ситуації навколо ДКП “Луцьктепло”. Також Микола Романюк зазначив, що збільшилася заборгованість населення за тепло. Зараз платить лише 70-75 відсотків жителів міста. Тож на підприємстві ледь вистачає коштів на заробітну плату, про якусь модернізацію мова не йде.
Депутатські запити Миколи Дендіберіна стосувалися підрізання дерев у місті, ремонту сходів на вул. Глушець. Орися Залевська, Богдан Богонос та Микола Яручик також висловили побажання жителів міста, які їх обрали.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)