1. Головна
  2. Оперативна інформація

Дітки з особливими потребами відвідали «Луцький зоопарк»

Дітки з особливими потребами відвідали «Луцький зоопарк»

21 червня управлінням соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради був проведений черговий захід в рамках реалізації соціально-освітнього проекту «ОгоРодина».

Цього дня діти з особливими потребами мали можливість відвідати комунальне підприємство «Луцький зоопарк», де екскурсовод Шкірпан Тетяна провела цікаву екскурсію та розповіла про кожного мешканця зоопарку. Розповіді Тетяни та спілкування з тваринами позитивно позначилися на настрої дітей. Вони здобули нові знання та отримали велике задоволення, особливо від можливості погладити деяких тварин.

 
 
 
 

Продовженням заходу стало відвідування овочевого городу, де дітки залюбки поливали та пололи свої городи. Зокрема, Шклярук Дарина була дуже здивована, що за такий короткий час на овочевих культурах з’явилися перші плоди.

Діти отримали задоволення від роботи на грядках та пишалися своїм результатом. Дане заняття навчило їх бережно ставитися до природи. Проект «ОгоРодина» є унікальним, оскільки поєднує в собі родинне дозвілля та формування персональної відповідальності.

 
 

На завершення заходу, діти отримали смачне морозиво від ПрАТ «Львівського холодокомбінату» ТМ «Лімо». Також щиро дякуємо директору та працівникам КП «Луцький зоопарк», які долучилися до організації даного заходу.

 

 

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді