1. Головна
  2. Оперативна інформація

Діти переселенців із тимчасово окупованих областей України та районів проведення ООС безкоштовно їздитимуть у тролейбусах міста

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету міської ради. Так, з 01 січня по 31 травня 2019 року буде забезпечено безкоштовний проїзд у тролейбусах дітей шкільного віку громадян, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення операції об’єднаних сил до міста Луцька.

У закладах загальної середньої освіти навчається 128 дітей громадян, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення операції об’єднаних сил до міста Луцька, тому необхідно забезпечити регулярне безкоштовне підвезення до місця навчання та до закладів позашкільної освіти.

Придбання щомісячних проїзних квитків буде здійснюватися управлінням освіти Луцької міської ради на підставі списків, поданих дирекціями загальноосвітніх навчальних закладів та на підставі заяв батьків. Фінансові витрати на організаційні заходи щодо забезпечення придбання та видачі щомісячних проїзних документі дітям дітям передбачено за рахунок коштів бюджету міста.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 724727, 720665, 777946)