1. Головна
  2. Оперативна інформація

Діти з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки відвідали «Еколого-туристичну стежину здоров’я»

Діти з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки відвідали «Еколого-туристичну стежину здоров’я»

Сьогодні управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у партнерстві з приватним підприємцем Олександром Оришком був проведений благодійний захід. 10 дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки відвідали «Еколого-туристичну стежину здоров’я» в Сквері Героїв Майдану та Небесного Легіону.

 

Змонтована на деревах мотузкова стежина складається з комплексу логічно пов’язаних перешкод різних рівнів складності, що розташовані на певній висоті над землею. Аби пройтися мотузковою стежиною необхідно одягти шолом, спеціальне спорядження та пройти інструктаж.

 
 

Це був день активного відпочинку. Відірвавшись від телевізорів і комп’ютерів діти з великим старанням, інколи, переборюючи власний страх, рухались до фінішу канатної дороги.

 

Всі діти на відмінно проявили спортивні здібності:  спритність, сміливість, кмітливість та концентрацію уваги. Вони відчули справжній екстрим, отримали масу позитивних емоцій та познайомились з новими друзями. По завершенні учасники ділилися враженнями. «Я на канатній дорозі вперше. Спочатку було страшно переступити з однієї дощечки на іншу, ще й на висоті. Однак цікавість та бажання закінчити свій шлях вдало перемогли», - з посмішкою розповідала маленька Надійка.

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради