1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для дітей та підлітків повели профілактичний захід щодо ВІЛ/СНІДу

Для дітей та підлітків повели профілактичний захід щодо ВІЛ/СНІДу

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною в Україні та в усьому світі. На сьогодні ВІЛ-інфекція не має радикальних засобів лікування, тому головною зброєю у боротьбі з поширенням вірусу є попередження нових випадків інфікування. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради підготували та провели профілактичний захід «Зірки мистецтва - жертви СНІДу та наркоманії» для підлітків, що опинилися у складних життєвих обставинах.

 
 

Мета заходу- пояснити молодим людям, що ВІЛ-інфекція, СНІД та наркоманія – це поведінкові ускладнення, запобігти яким можна через формування власних навичок відповідальної поведінки та толерантного ставлення до хворих. Присутні переглянули презентацію про людей мистецтва, які стали зірками у сьогоденні, але їх зіркове світло швидко згасло, бо у розквіті власних творчих сил вони стали жертвами СНІДу чи наркотичної залежності.

Під час профілактичного заходу за допомогою настільної гри «Володар кілець», було визначено рівень обізнаності учасників щодо ВІЛ/СНІД та наркоманії, надано роз’яснення, до до чого призводять негативні наслідки вживання алкоголю та наркотиків. Діти щиро поділились своїми знаннями та довели, що є достатньо обізнаними щодо існування захворювань.

На завершення підлітки самостійно зробили висновки, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби, бо вона може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

 
 

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді