1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для юних лучан організували благодійний захід

Для юних лучан організували благодійний захід

Приємно відзначити, що у день захисту дітей вдалося побачити щасливі очі понад 60 дітей. В управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стало гарною традицією організовувати благодійні заходи для дітей спільно з Церквою адвентистів сьомого дня.

 

На Молитовний сніданок були запрошені сім’ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Для них було підготовлено і духовне спілкування, і частування, і розваги. А мудрі слова пастора Віктора Власюка зачарували аудиторію розсудливістю, життєвим досвідом та вірою у Бога і якнайшвидшу перемогу нашої незламної України.

 

Заступник міського голови Ірина Чебелюк також звернулась до дітей з привітальним словом та наголосила, що цінувати мирне небо над нашим містом, долучатись до збереження миру та вірити в перемогу наших військових є обов’язком для усіх нас! А релігійній громаді подякувала за суттєву підтримку сімей, які потребують особливої соціальної допомоги, у такий непростий час.

 
 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді