1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для маршруту № 51 “Кульчин — Луцьк” змінено схему руху

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету внесено зміни у схему руху автобуса № 51 “Кульчин — Луцьк”. Таке рішення прийнято на прохання мешканців населених пунктів, які обслуговує цей маршрут. Перевізник погодився на такі зміни.

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках пролягатиме наступним чином: с. Кульчин, с. Жидичин, вул. Героїв УПА, вул. Стрілецька, вул. Винниченка, вул. Словацького, вул. Богдана Хмельницького (Паркова), вул. Ковельська, вул. Глушець (місця міжзмінного відстою у с. Кульчин та на вул. Глушець).

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що мешканці села Кульчин просили внести такі зміни, адже раніше кінцевою зупинкою була АС 2 на вулиці Львівській і громадянам не було зручно доїжджати до центральної частини міста. Ми пішли на зустріч мешканцям нашої громади. Тепер вони зможуть нормально доїхати до ВНУ імені Лесі Українки, Центрального ринку, ЦНАПу, тощо.

Також ми вносимо зміни у маршрути № 117 “Луцьк-Клепачів” та 149  “Луцьк-Озерце”. Тут тепер на маршруті у вихідні дні працюватимуть по 2 автобуси.

Крім того, відновлено вечірні та вранішні рейси о 6.40, 19.40 на маршруті та рейс по маршруту № 117 “Луцьк-Клепачів” в робочі дні о 20.20 год. для забезпечення доїзду на роботу та з роботи мешканців сіл.

Автобусний маршрут № 117 “Луцьк-Клепачів” три рейси буде здійснювати до АС — 1 зранку, в обід та ввечері.

Ігор Поліщук наголосив, що вдалося знизити вартість проїзду до села Клепачів з 55 до 45 гривень. Новий тариф буде діяти після внесення змін до АСООП та дорожньої документації перевізника.

Знизилась й вартість проїзду й до інших сіл через, які проходить маршрут “Луцьк-Клепачів”, зокрема до села Озерце тепер вартість становитиме 40 грн замість 45 грн.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)