1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для молоді нашої громади облаштують публічний простір

У Луцькій міській територіальній громаді виникла необхідність облаштування молодіжного публічного простору для активного проведення молодими людьми комунікацій, дозвілля, рекреації. Таку зону для активного дозвілля молоді пропонують створити на вулиці Глушець, 22 б у місті Луцьку.

 

Відповідний проєкт рішення сьогодні підтримали члени виконавчого комітету.

Таким чином з 1 квітня по 30 червня 2023 року триватиме конкурс з облаштування такого простору. Оскільки дана ділянка розташована у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, в межах вулиці Глушець та Луцького зоопарку, територія КЗ “Луцький міський молодіжний центр”, то учасники конкурсу повинні комплексно підійти до вирішення завдання та зберегти багатофункціональність території, не переобтяжуючи міський простір.

Проєктом рішення затверджено і Положення про Конкурс, яким визначено порядок та умови його проведення.

Додаток_1

Також члени виконавчого комітету затвердили склад конкурсного комітету з облаштування молодіжного публічного простору на вул. Глушець, 22 б в місті Луцьку. 

Додаток_2

Вартість проєкту не повинна перевищувати 300 000 гривень. Проєкти приймаються до 31 травня цього року за адресою: департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради, вул. Лесі Українки, 35, кабінет 19, м. Луцьк, 43025.


Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)