1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для підтримки Збройних сил України, тероборони з-за кордону відкрили офіційний мультивалютний рахунок

Підтримка Збройних сил України, сил територіальної оборони, військових госпіталів - життєво важливі для підсилення обороноздатності й наближення перемоги. Аби закумулювати необхідні ресурси і спрямувати їх на нагальні потреби українських захисників, у Луцькій громаді створено офіційний благодійний фонд допомоги Збройним силам України від Луцької територіальної громади - «Стоп російській агресії. Разом до перемоги» (надалі – Фонд).

За ініціативою Луцької міської ради, на базі КП "Луцькводоканал" вже відкрито рахунки фонду, на які кожен небайдужий може надіслати фінансову допомогу. Допомогти можуть не тільки українці, але й жителі інших держав, а також наші земляки за кордоном. На рахунок вже поступають кошти, які будуть використані для забезпечення українських захисників, оснащення Луцького військового госпіталю, закупівлі медикаментів, обладнання, бронежилетів, захисного спорядження, проведення ремонтних робіт у медичних шпиталях тощо.

Закликаємо вас не лишатися осторонь, долучатися до збору коштів, а також до поширення даної інформації. Просимо вас про максимальний репост серед українських і міжнародних груп, аби про надійну і перевірену можливість допомогти дізналися якомога більше людей. Діліться інформацією з друзями і знайомими в Україні і світі - допоможемо нашим захисникам, які боронять Україну, об'єднавши зусилля світової спільноти.

На рахунок фонду можна надсилати кошти у євро, злотих, доларах, фунтах. Благодійний фонд відкрито на базі КП "Луцькводоканал", оскільки такий спосіб відповідний чинному законодавству і дозволяє налагодити швидку і ефективну роботу фонду, оптимізувати і забезпечити прозорий процес накопичення та розподілу коштів.

У подальшому КП "Луцькводоканал" оприлюднить інформацію про обсяги фінансових надходжень і їх розподіл.

Фонд має також гривневий рахунок. Детальна інформація про положення фонду розміщена на сайті КП "Луцькводоканал" у розділі "Про нас".

Реквізити благодійного фонду: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО „ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ” ФІЛІЯ В М. ЛУЦЬКУ https://www.eximb.com/ua/business/financial/perelik-bankiv-korespondentiv/

Банк одержувача: Філія АТ „Укрексімбанк” в м. Луцьку 43025, Україна, м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 5.

Bank of beneficiary: The state export-import bank of Ukraine, Lutsk branch 43025, Ukraine, Lutsk, B. Khmelnytskogo str. 5.

Назва клієнта, юридична адреса Одержувач: КП "Луцькводоканал" Рахунок UA503223130000026005000049784 43010, ОБЛАСТЬ ВОЛИНСЬКА, м. ЛУЦЬК, вул. ДУБНІВСЬКА, буд. 26

SWIFT: EXBS UA UXXXX

 

КП “Луцькводоканал”