1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для школярів провели профорієнтаційні заходи

Для школярів провели профорієнтаційні заходи

Протягом двох днів в Луцькій філії Волинського обласного центру зайнятості відбувались групові профінформаційні заходи для здобувачів освіти з числа учнів 9 класів КЗЗСО "Луцький ліцей № 10 Луцької міської ради". Мрія й реальність – як їх поєднати? Як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці? З цієї метою фахівчиня відділу активної підтримки безробітних зосередила увагу дітей на важливості дотримуватись правил вибору професії за формулою «хочу-можу-треба». Ознайомились школярі з класифікатором професій, пройшли діагностику схильностей та професійних інтересів за методикою Климова.

 
 

Слухачам надалась інформація про електронні сервіси Державної служби зайнятості, в тому числі, можливість проходження онлайн тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри "МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа". Під час заходу учасникам транслювались профорієнтаційні відеоролики. В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» школярів проінформували про заходи, які проводяться в нашій країні задля подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 

На завершення заходу школярам побажали зробити правильний вибір професії та не розгубитись на дорозі, що веде в доросле життя.

 

Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості