1. Головна
  2. Оперативна інформація

Для луцьких учнів діятиме право на пільгову вартість проїзду

Сьогодні виконавчий комітет Луцької міської ради вніс зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2018 № 265-1 “Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху”, виклавши пункт 2 у такій редакції: "Для учнів закладів загальної середньої освіти міста Луцька встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 2,00 грн за одну поїздку, за наявності учнівського квитка".

Можливість скористатись правом на пільговий проїзд просили також представники студентства, проте їм у цьому відмовили.

Справа в тому, що при розрахунку вартості перевезень пасажирів автобусами в розмірі 5 грн врахована планова кількість пасажирів, за даними обстежень пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах, проведених управлінням транспорту та зв’язку міської ради з кількості дітей віком від 6 до 14 років в еквіваленті повної вартості квитка. Збільшення чисельності пільгових пасажирів несло б зміни у розрахунку діючого тарифу на проїзд у сторону збільшення.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад так відповів на прохання студентів:

“У нас в місті є соціальний транспорт – тролейбуси, який є дійсно пільговим і яким можуть скористатись усі пільгові категорії. На жаль, маршрутні транспортні засоби – це приватний перевізник, який не може покласти такі видатки на свої плечі”.

Таким чином, було вирішено внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2018 № 265-1 “Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху” та закріпити пільгову вартість проїзду у розмірі 2 грн для учнів загальноосвітніх шкіл віком від 6 до 14 років за наявності учнівського квитка.


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

 

(777904, 777946, 724727, 720665)