Для Луцька розроблять стратегію розвитку на найближчі роки
У Палаці культури міста Луцька відбулося відкриття конференції «Стратегічне планування розвитку міста Луцька на 2015-2030 роки». Участь у заході взяли представники влади, громадських організацій, студентська молодь, науковці.
Участь у заході взяв заступник міського голови Тарас Яковлев. Він зазначив: «Мені приємно, що до розроблення стратегії міста долучилася молодь». За його словами, саме вони повинні ставити собі за мету зробити Луцьк ліпшим, комфортнішим для його жителів та цікавішим для туристів.
«При розробці стратегії потрібно апелювати до молоді, бо там є великий потенціал», - переконана депутат міської ради Ірина Констанкевич.
Депутат Луцької міськради Анатолій Пархом’юк зазначив, що чимале значення має досвід інших міст як українських, так і за кордоном. «Саме спільна робота дасть нам результат», - вважає він.
На конференції виступив представник команди, що розробляла стратегію міста Львів Андрій Пундор. Він говорив про особливості цієї роботи. Що стратегія повинна бути гнучкою, не розраховувати лише на міський бюджет, що влада виступає лише координатором.
Після його настанов учасники конференції перейшли до роботи в секціях, що передбачало презентацію доповідей на тему розвитку стратегії міста в галузі туризму, екології та житлово-комунальній. Кращі роботи відзначать преміями.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)