1. Головна
  2. Оперативна інформація

Дні чеської культури у Луцьку завершилися святковим концертом

Дні чеської культури у Луцьку завершилися святковим концертом

Цього тижня Луцьк став осередком збереження та відродження традицій однієї із сусідніх держав - Чеської Республіки. В рамках відзначення Днів чеської культури, що розпочалися у нашому місті 3 грудня, відбулося чимало цікавого: виставки “Чеські скарби ЮНЕСКО", "30 років Оксамитовій революції”, літературні презентації про життя та діяльність чехів на Волині, перегляди чеських кінофільмів, тематичні майстер - класи. Усі ці заходи організовані департаментом культури міської ради спільно із Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та Волинським обласним товариством чехів “Матіце Волинська” з метою промоції культурного потенціалу міста та розвитку міжнародної культурної співпраці.

 
 
 

Сьогодні, 7 грудня, на завершення Днів чеської культури у Луцьку відбувся святковий концерт за участі творчих колективів Волинського обласного товариства чехів “Матіце Волинська”. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, заступник директора департаменту культури Андрій Ломага.

 
 

“Наша Волинь - багатогранна, багатонаціональна область, пов’язана давніми історичними зв’язками з різними народами. Сьогодні ми робимо усе для того, аби відродити традиції національностей, які є частиною нашої історії, зберегти та примножити надбання наших предків. Тож бажаю усім вам здоров’я, Божої ласки та натхнення”, - зазначила у вітальному слові заступник міського голови Ірина Чебелюк та вручила Подяку міської ради голові Волинського обласного товариства чехів “Матіце Волинська” Євгенії Васильєвій.

 

“Дякую товариству “Матіце Волинська” за плідну діяльність, завдяки якій ми мали можливість ознайомитися із чеською культурою і традиціями”, - додала Ірина Чебелюк.

 

  "Волинські чехи мають чудове культурне надбання, яким хочеться ділитися з усіма. Тому сьогодні ми завершуємо Дні чеської культури у Луцьку, але і надалі продовжимо творити та відроджувати традиції, побут, знайомитися із сучасністю нашої історичної батьківщини”, - зазначила Євгенія Васильєва.

 

Потому розпочалися виступи творчих колективів участі творчих колективів Волинського обласного товариства чехів “Матіце Волинська”. А у фойє презентували невеличку виставку чеських старожитностей.

 
 
 
 
 
 
 


Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)