1. Головна
  2. Оперативна інформація

До продавців сурогатного алкоголю на ринках вживатимуть радикальніших дій

До міської ради та міського голови надходять неодноразові скарги на роботу торгових павільйонів на ринках Північний, Лучеськ та Центральний, де торгують сурогатним алкоголем. Про це під час розширеної наради повідомив міський голова Ігор Поліщук. Він зауважив, що такі факти є неприпустимими та потребують негайного реагування. За його словами, до так званих “наливайок” постійні черги, а потім такі особи йдуть у сусідні двори, сплять там просто під під’їздами, чіпляються до дітей та жінок. Такі речі неприпустимі і відповідні структури повинні належно реагувати на це та закривати такі торгові павільйони.

 

Директор департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська зазначила, що складено чотирнадцять протоколів на одну з таких “наливайок” на центральному ринку, вилучали сурогатний алкоголь. Також передані матеріали до суду.

У свою чергу, заступник начальника Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області Юрій Сидорук повідомив, що вони усі вихідні працювали на вищезазначених ринках та вилучили близько 300 літрів алкоголю. Така робота продовжуватиметься й далі.

 

Міський голова Ігор Поліщук зауважив, що незадоволений такою ситуацією й необхідно вживати радикальніших дій. Він рекомендував поліції провести зустрічі з керівниками ринків, аби не здавали торгові площі таким “горе підприємцям”, які торгують сурогатним алкоголем. Якщо вони не дослухаються до прохань, то до таких ринків вживатимуться відповідні заходи реагування.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)