1. Головна
  2. Оголошення

До уваги аграріїв Луцької міської територіальної громади!

До уваги аграріїв Луцької міської територіальної громади!

Благодійний фонд «Жнива Перемоги» під час посівної розпочинає черговий етап реалізації грантового проєкту «Підтримка малих фермерів в Україні» - осіння посівна.

Учасниками проєкту можуть стати малі та середні аграрії (до 1500 га) будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у проведенні посівної озимих культур.

Фонд надає сільськогосподарським підприємствам в тимчасове безоплатне користування трактори марок John Deere та New Holland, сівалки марок KASI, John Deere та KINZE.

Учасники проєкту самостійно забезпечують доставлення техніки з точки видачі в м. Рівне та її повернення після завершення терміну користування, несуть прямі витрати, пов’язанні з оплатою праці працівників, що залучений в експлуатації техніки та витрати на пальне при виконанні польових робіт.

Старт приймання звернень щодо надання благодійної допомоги сільськогосподарським підприємствам з проведення осінньої посівної – 25.07.2023.

Всі деталі щодо необхідної документації, консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за телефоном 098 631 36 23.

Інформаційне повідомлення та форму звернення можна знайти на сайті за посиланням: https://victoryharvest.com.ua/.../informaciya-shodo...

Важливо: пріоритет у наданні благодійної допомоги надаватиметься постраждалим фермерським господарствам, земельні ділянки яких розміщені в одному регіоні та які об’єднуються для спільного користування технікою.

Надалі фонд надаватиме техніку для забезпечення збору соняшника, сої та кукурудзи, про що буде додатково повідомлено.

 

Департамент економічної політики  міської ради