1. Головна
  2. Оголошення

До уваги агровиробників (сільськогосподарських підприємств, фермерських та особистих селянських господарств) про всі програми підтримки на єдиній онлайн-платформі!

У 2022 році понад 3100 агровиробників Волинської області отримали фінансову підтримку відповідно постанови КМУ від 16 серпня 2022 № 918, а саме:

- 845 власників отримали спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) у розмірі 5300 гривень на одну корову у сумі 31,8 млн грн.

- 2 282 власники отримали бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) 3 100 гривень на 1 гектар у сумі 57,7 млн грн.

Однією з умов отримання бюджетних коштів є те, що відомості про отримувача мають бути внесені до Державного аграрного реєстру.

Зареєструватись в Державному аграрному реєстрі агровиробникам можна за посиланням: https://www.dar.gov.ua/. (Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону).

У 2022 році усі програми фінансової підтримки з державного бюджету фінансувались і надалі будуть фінансуватися через електронний кабінет аграрія – Державний аграрний реєстр.

Зважаючи на вищевикладене, виробникам сільськогосподарської продукції, які утримують від 3 до 100 корів або обробляють від 1 до 120 га землі сільськогосподарського призначення необхідно зареєструватись в Державному аграрному реєстрі.

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі можна звертатись до старост старостинських округів громади та департаменту економічної політики Луцької міської ради (тел. 777934).

 

Департамент економічної політики Луцької міської ради