1. Головна
  2. Оголошення

До уваги фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції Луцької міської територіальної громади!

Інформуємо, що Уряд прийняв рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги.

За умовами програми, безповоротну допомогу зможуть отримати аграрії, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник має пройти реєстрацію у Державному аграрному реєстрі на платформі dar.gov.ua, перевірити усі офіційні дані про себе і свою діяльність, які автоматично підвантажаться з державних ресурсів, додати інформацію про свою діяльність (у розділі Діяльність та активності), заповнити форму заявки онлайн та підписати її електронним цифровим підписом.

Перебіг опрацювання заявки відображатиметься в електронному кабінеті фермера в режимі реального часу. Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону та банківського рахунку.

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі та подачі заявки на державну підтримку можна звертатись за телефонами: (050)0124600 Шпак Оксана Анатоліївна - головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Волинської ОДА; (067)3325118, 0955878402 Соколовська Світлана Іванівна – директор Волинського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

Інформація про реєстрацію в ДАР знаходиться за посиланнями: https://cutt.ly/RXWJA4M та https://www.dar.gov.ua/.

Примітка: Виробники сільськогосподарської продукції - сільськогосподарські товаровиробники, фізичні особи (у тому числі домогосподарства, фізичні особи, які здійснюють діяльність, пов’язану з веденням особистого селянського господарства, самозайняті особи у сфері сільського господарства), якізаймаються сільськогосподарською діяльністю (п. 2.26 ст. 2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України»).