1. Головна
  2. Оголошення

До уваги лучан!

З метою забезпечення можливості повноцінного ознайомлення з матеріалами та подання пропозицій від зацікавлених осіб громадські слухання щодо внесення змін до Генерального плану міста Луцька та розділу «Стратегічна екологічна оцінка - охорона навколишнього природнього середовища» до генерального плану м. Луцька Волинської області переносяться з 24 вересня на 08 жовтня 2020 року.

Початок заходу 08 жовтня 2020 року о 16.00. в Палаці культури м. Луцька (43025, м. Луцьк вул. Богдана Хмельницького, 1).

Для участі в громадських слуханнях необхідно попередньо надати в управління містобудування та архітектури міської ради свої контактні дані, але не пізніше 06 жовтня 2020 року, для організації проведення слухань (в тому числі у формі онлайн конференції в зв’язку з продовженням дії карантинних обмежень).

Пропозиції щодо внесення змін до Генерального плану міста Луцька та розділу «Стратегічна екологічна оцінка - охорона навколишнього природнього середовища» до генерального плану м. Луцька Волинської області можна одночасно подавати на платформу Е-консультації за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/201

Управління містобудування та архітектури міської ради