1. Головна
  2. Оголошення

До уваги перевізників!

Управління Укртрансбезпеки у Волинській області інформує, що господарська діяльність з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом відповідно до пункту 24 частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі — Закон № 222) підлягає ліцензуванню.

Засобами провадження господарської діяльності є транспортні засоби, заявлені ліцензіатами, відповідно до пункту 27 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1001 (далі — Постанова).

Повідомлення про всі зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, ліцензіат зобов’язаний надавати органу ліцензування у строк, встановлений ліцензійними умовами, але не пізніше ніж один місяць 3 дня настання таких змін відповідно до частини другої статті 15 Закону № 222.

Також нагадуємо, що ліцензіат зобов’язаний у разі зміни форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії і складаються здобувачем ліцензії, — подати органу ліцензування відомості, форму яких змінено, за новою формою, згідно з абзацом третім частини третьої статті 15 Закону № 222 та підпункту 2 пункту 2 Постанови, для діючих ліцензіатів, які отримали ліцензію в період 2010-2015 рр.

Наголошуємо, що провадження господарської діяльності без одержання ліцензії‚ чи здійснення виду господарської діяльності з порушенням умов ліцензування тягне за собою накладення штрафу від 17 000 грн. до 34000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення відповідно до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також, згідно Наказу Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757 зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1075/9674, затверджено «Порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні їх обміну та обліку», дозволи для перевезення вантажів та пасажирів оформлюються і видаються автомобільному перевізнику (уповноваженій особі та/або водію автомобільного транспортного засобу) на підставі усного звернення або письмової заяви, за умови пред’явлення всіх необхідних документів.

Таким чином, оформлення та видача дозволів на поїздку по територіях іноземних держав під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні будуть здійснюватися лише ліцензованим автоперевізникам та на транспортні засоби, що внесенні до Єдиної інформаційної системи, як засоби провадження господарської діяльності.

За більш детальною інформацією звертайтесь зa тел. (044) 453-22-25, (044) 456-22-22, (044) 595-50-24!