1. Головна
  2. Оголошення

До уваги підприємців-початківців та суб’єктів підприємництва міста Луцька

26 червня 2020 року об 11 год. 00 хв. відбудеться вебінар на тему "Як відкрити власну справу в Україні: онлайн інструменти та можливості для підприємництва".

Вебінар ознайомить слухачів з найновітнішими технічними можливостями становлення та започаткування власної справи з допомогою Національної платформи ефективного регулювання PRO.

Платформа, що містить чисельні інструменти та покрокові інструкції (понад 80 бізнес-кейсів) для започаткування різноманітних видів бізнесу на місцях, відкриває нові можливості для запуску перспективних видів бізнесу, реалізації нових проєктів та ідей усім бажаючим.

До участі у вебінарі запрошуються представники Луцького міського центру зайнятості, навчальних закладів, що здійснюють підготовку спеціалістів для бізнесу, підприємці-початківці та діючі суб’єкти господарювання міста Луцька.

Інформація щодо участі у вебінарі за телефоном: (0332) 777883 (управління розвитку підприємництва та реклами, контактна особа – Мазур Віталій Миколайлович, тел. моб. (050) 5745707).

 

Управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради