1. Головна
  2. Оголошення

До уваги суб’єктів господарювання сфери торгівлі, виробництва м’ясної, молочної та кондитерської продукції, фермерів та с/г підприємств

Білоруська торгово-промислова палата повідомляє про відкриття 16.06.2020 першої віртуальної виставки білоруських виробників «Made in Belarus», яка організована Унітарним підприємство «Белінтерекспо» БЕЛ ТПП та проводиться за підтримкою міністерств та відомств Республіки Білорусь.

Інтернет-виставка складається з віртуальних стендів білоруських компаній, на яких буде розміщено зразки онлайн-продуктів, відео та бізнес-пропозиції з демонстрацією наукових розробок, технологій та обладнання в галузі сільського господарства та постачання продовольства та послуг, а також компонентів для тваринницьких господарств, продуктів переробки та пакування м'яса та молока шляхом використання нержавіючої автоматики, багатоцільових молочних помп для подачі молока, холодильного обладнання на молочних фермах тощо.

На виставці розміщено: агро-павільйон з демонстрацією сільськогосподарської техніки та обладнання, технологій та розробок у галузі сільського господарства, інформацією про добрива та засоби захисту рослин, а також харчовий павільйон, на якому будуть представлені харчові продукти та

напої.

Загалом свою продукцію та виробничі потужності представлять понад тридцять білоруських компаній.

Спілкування відвідувачів з представниками компаній забезпечуватиметься через текстовий чат, на якому інформація буде подаватись російською та англійською мовами.

Інформація про проєкт розміщена на сайті УП «Белінтерекспо» БЕЛ ТПП (контактна особа – Катерина Супрун, начальник відділу виставок у Республіці Біларусь і країнах СНГ, тел. _375173348202, тел. Моб. +375441208, e-mail: katerina@belinterexpo.by.) та за посиланням: www.belinterexpo.by.

Відвідування виставки є безкоштовним з обов’язковою реєстрацією.