1. Головна
  2. Оголошення

До уваги суб’єктів підприємництва Луцької міської територіальної громади!

Міністерство цифрової трансформації України спільно з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.

Платформа OnFrontiers дозволяє клієнтам швидко й точно визначити та зв’язуватися із позаштатними технічними експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш з усього світу завдяки веб консультаціям.

Інформуємо, що стартувала третя хвиля набору українських компаній на отримання безкоштовних онлайн-консультацій OnFrontiers від міжнародних експертів з ведення бізнесу, зокрема з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань бізнесу.

Дедлайн подачі заявок: 17 лютого 2022 року.

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрація доступні на поталі Дія. Бізнес за посиланням: https://bit.ly/3xO9gMg.